Wyszukiwarka

Aktualności

Wzgórze Raciążek 1:1 Orzeł Służewo

• autor: Groncik, 2014-09-28 12:12

Po wczorajszym, emocjonującym spotkaniu Wzgórze zremisowało 1:1 z Orłem Służewo. Bramkę dającą punkt zdobył Ariel Głowacki. Zawodnikiem spotkania został wybrany przez kibiców sędzia główny, który niczym na ognisku w Zakopanem gwizdał jak opętany.

Pierwsze 10 minut rozgrywało się na środku boiska, bez żadnego zagrożenia w którymkolwiek z pól karnych. W 12 minucie gra zaczęła nabierać tempa, goście skonstruowali akcję, która powinna skończyć się golem. Jeden z napastników wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Igor przytomne wyszedł na przedpole i znakomitym wślizgiem zatrzymał zawodnika gości.

W 24 minucie Bartek Rutecki wtargnął w pole karne Orła i oddał strzał, który został sparowany przez bramkarza, ale znakomicie ustawiony Ariel Głowacki dopełnił formalności dobijając piłkę do pustej bramki.

Druga połowa również rozpoczęła się nieco niemrawo. W 69 minucie jeden z naszych defensorów dotknął piłki ręką w polu karnym i sędzia wskazał na rzut karny, który pewnym strzałem na gola zamienił jego wykonawca.

Już 2 minuty później w znakomitej sytuacji znalazł się Marcin Modrzejewski, jednak zabrakło wykończenia. Przy tej samej akcji groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Przemysław Rutecki, ale niestety musiał kontynuować grę z powodu braku zawodników do zmiany. Na 9 minut przed końcem goście mięli okazję na zdobycie kolejnej bramki. Najpierw bardzo dobrze zachował się nasz bramkarz, a przy dobitce z linii bramkowej piłkę wybił Tomasz Marszewski.

W 90 minucie Przemysław Rutecki wpadł w pole karne i zszedł z piłką do lewej strony, bramkarz gości zahaczył przy interwencji o jego nogi nie trafiając przy tym w piłkę, jednak sędzia popisał się znakomitą decyzją i w piękny sposób odebrał nam szansę na zdobycie 3 punktów odgwizdując rzut rożny. WIELKIE BRAWA DLA ARBITRA GŁÓWNEGO, niesamowite zawody.