Wyszukiwarka

Aktualności

Wzgórze pokonuje na wyjeździe Wisłę Dobrzyń !!!

• autor: Groncik, 2014-10-13 11:30

Po bardzo ciężkim meczu pokonujemy na wyjeździe Wisłę Dobrzyń. Mecz od samego początku stał na wyrównanym poziomie.

Obie drużyny próbowały konstruować swoje akcje ofensywne. lecz nic z nich nie wychodziło. Pierwszą dobrą okazję do zdobycia bramki miał Przemysław Rutecki, ale z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. W 22 minucie meczu zawodnik Wisły ostro zaatakował nogi Ariela Głowackiego i dostał żółtą kartkę, która w drugiej połowie miała istotne znaczenie o dalszym przebiegu meczu, ale to już później. Z minuty na minutę gra toczyła się w środku pola i z lekką naszą przewagą. Kolejną bardzo dobrą okazję zmarnował Przemysław Rutecki, który w bardzo dobrej sytuacji uderzył tylko w bramkarza. Niestety to zawodnicy z Dobrzynia pierwsi strzelili w tym meczu bramkę. Po złym i za lekkim zagraniu głową Tomasza Ruteckiego do naszego bramkarza Igora Wochny w świetnej sytuacji stanął napastnik gospodarzy i wykorzystał to w 100% i umieścił piłkę w siatce. Do przerwy wynik 1-0.

Druga połowa zaczęła się od kolejnego ostrego faulu tego samego zawodnika co w 22 minucie dostał już żółtą kartkę. Sędzia się nie zawachał i pokazał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Wtedy to nasz zespół nabrał wiatru w skrzydła i ruszył do odrabiania strat. Na boisku zrobiło sie dużo miejsca i "biało-zieloni" skrzętnie to wykorzystywali grając mądrze piłką i groźnie atakując bramkę Wisły. Dwa ciosy w tym meczu zadał Marcin Modrzejewski i to my już prowadziliśmy w tym meczu. Mecz mógł się zakończyć wyższym wynikiem, ale niestety znów zawodziła nasza skuteczność. Po bramkach "Sapera" kontrolowaliśmy przebieg meczu i i to my rozdawaliśmy karty. Drużyna Wisły Dobrzyń nie stworzyła już sobie żadnej dobrej okazji do zdobycia bramki i mecz zakończył się wynikiem 1-2. A więc 3 punkty jadą do Raciążka !!! :)