Wzgórze pewnie pokonuje na wyjeździe Cukrownika Fabianki

• autor: rafal.t.93, 2014-10-27 21:08

Wzgórze bardzo pewnie pokonuje na wyjeździe Cukrownika Fabianki 3-0.

1 połowa zaczęła się dość spokojnie i obie drużyny badały się. Z minuty na minute to nasi zawodnicy próbowali skleić jakąś składną akcję pod polem karnym gospodarzy. Udało to się w 18 minucie meczu, gdy jeden z obrońców Cukrownika po naszej ładnej akcji zagrał piłkę ręką w polu karnym. Sędzia główny tego spotkania ani trochę się nie zawachał i wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł nasz najlepszy strzelec Marcin Modrzejewski. Niestety popularny "Saper" nie wykorzystał jedenastki, bramkarz z Fabianek wyczuł naszego zawodnika i obronił ten strzał. Nie zraziło to nas i dalej nacieraliśmy na bramkę przeciwników. Widać było, że to nasi zawodnicy częściej i składniej budują akcję, ale nadal brakowało bramki. Jeszcze przed przerwą udało nam się wyjść na zasłużone prowadzenie. W sytuacji sam na sam znalazł się nasz kapitan, Ariel Głowacki i pewnym strzałem w krótki róg dał nam prowadzenie. 1 polowa zakończyła się zasłużonym ale i skromnym wynikiem 0-1.

W drugiej połowie nadal nic się nie zmieniło. Nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania, czego efektem była bramka na 0-2. To co nie udało się z karnego udało się z akcji. Marcin dostał bardzo dobrą piłkę z boku boiska i ścinając do środka minął jednego z obrońców i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Gospodarze starali się nam zagrozić jedynie rzucając tzw "piłki na afere". My dalej graliśmy swoje i po kolejnej ładnej akcji w sytuacji sam na sam stanął Bartosz Rutecki. Z dość ostrego kąta uderzył bardzo precyzyjnie przy dalszym słupku i było już 0-3. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i 3 pkt pojechały do Raciążka.

Przy okazji zapraszamy na ostatni mecz na naszym terenie w tym roku. W niedzielę 2 listopada podejmować będziemy Piast Bądkowo. Początek tego meczu o 14:00 !!! Zapraszamy !!!

Igor Wochna - Tomasz Marszewski, Tomasz Rutecki, Karol Latopolski, Tomasz Olejnik - Krzysztof Dąbrowski, Bartosz Rutecki, Przemysław Rosikiewicz, Stanisław Chojnacki (80' Piotr Marciniak) - Ariel Głowacki - Marcin Modrzejewski

nowa-galeria-5926061.jpg nowa-galeria-5926062.jpg nowa-galeria-5926063.jpg