Wyszukiwarka

Aktualności

Podział punktów w Choceniu. Unia 3:3 Wzgórze

• autor: Groncik, 2015-04-22 21:21

Podział punktów w Choceniu. Wzgórze w meczu 18 kolejki remisuje z Unią 3:3. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Leszek Jeliński, Przemysław Rutecki oraz Tomasz Rutecki.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Od samego początku wiał silny wiatr, który zdecydowanie utrudniał grę obu drużynom.
Mimo wszystko, lepszego rozpoczęcia meczu chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć. Już w 2 minucie Leszek Jeliński wyprowadził RKS na prowadzenie. Bardzo szybko ten wynik został podwyższony, bowiem 8 minuta przyniosła kolejne trafienie. Tym razem na listę strzelców wpisał się  Tomasz Rutecki. Po drugiej bramce dla naszego zespołu gospodarze przebudzili się nieco.
Z dwubramkowego prowadzenia cieszyliśmy się do 35 minuty, wtedy Unia zdobyła bramkę kontaktową. Do końca połowy utrzymał się korzystny dla nas wynik 2:1.

Druga połowa nie układała się po naszej myśli. Gospodarze zdołali zdobyć bramkę wyrównującą. Piłka po centrostrzale z około 40 metrów wpadła za kołnierz wysoko ustawionemu Igorowi Wochnie. Ta część spotkania przebiegała bardzo wyrówanenie. Obie strony grały walecznie i nieustępliwie. Momentalnie przejęliśmy jednak inicjatywę, co doprowadziło do zdobycia bramki. Przemysław Rutecki trafił do siatki rywali i ponownie prowadziliśmy. 7 minut przed końcem meczu doszło do kuriozalnej sytuacji. Chocenianie przeprowadzili akcję, po której piłka została wrzucona w nasze pole karne. Wyszedł do niej Igor, pewnie ją złapał, jednak wyprostowaną nogą kopnął zawodnika Unii. Sędzia główny na początku nie zareagował, jednak boczny zasygnalizował faul. Po drobnej konsultacji arbiter wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł zawodnik gospodarzy i pewnym strzałem pokonał naszego golkipera. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Na nasze konto wpada niestety tylko jedno oczko. Victoria wygrała dzień wcześniej z Piastem Bądkowo (3:1), więc ponownie znajduje się na pozycji lidera z przewagą 2 punktów nad nami. Swój mecz wygrał także trzeci w tabeli Orzeł Służewo, który ograł na własnym terenie Skrwę Skrwilno (2:0).

Kolejna potyczka czeka nas już 25 kwietnia (sobota). Tym razem do Raciążka zawita Skrwa Skrwilno. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingowania naszych piłkarzy!